Michał Kościuszko ,,Junior'' ur. 20 kwietnia 1985r. w Krakowie.Patron RABCZAŃSKICH KRĘCIOŁKÓW.

Student Krakowskiej Szkoły Wyższej im. F.Modrzewskiego, miejsce zamieszkania: Kraków, Hobby: rajdy samochodowe, pływanie, koszykówka, narty. Rok 2003 to Debiut Juniora w Rajdowych Mistrzostwach Polski.

Rajdy są pasją Michała od najmłodszych lat. Mając 16 lat Junior rozpoczał przygode z szybkimi samochodami, pierwsze bardzo cenne doświadczenia zdobywał, cwicząc technikę jazdy na torze pod okiem ojca. Kariere sportową rozpoczał w sezonie 2001 od startów w Kartingowych Mistrzostwach Polski w najmocniejszej klasie 125 ICC. Michał pochodzi z rodziny o dużych rajdowych tradycjach. Jego ojciec Jan (Naczelnik) Kościuszko jest postacią bardzo dobrze nam znana w środowisku rajdowym. Przez wiele lat scigał sie na rajdowych i wyścigowych trasach. Na swoim koncie ma kilkanaście tytulów Mistrza Polski w rajdach i w wyścigach górskich. Sesje treningowe w profesjonalnej szkole kartingowej we Wloszech oraz kilka startów w eliminacjach Mistrzostw Europy zaowocowały zdobyciem tytulu Mistrza Polski już w pierwszym sezonie.

W wieku 17 lat wygrywając dwa rajdy Pucharu PZM, Michał zdobył upragnioną miedzynarodową licencję rajdową. Równolegle startując Skoda Felicia Kit-Car w pięciu rundach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski zajął II miejsce w klasie A 1600 w klasyfikacji generalnej. Rok 2003 to debiut Michała w Rajdowych Mistrzostwach Polski w Oplu Corsie VK 1600. Junior wraz z pilotem Tomkiem Borysławskim ukończyli sezon na 5 miejscu w Trofeum 1600. Zwienczeniem sezonu był start w Rajdzie Waldviertel w Austrii (Mistrzostwa Europy), podczas którego na prawym fotelu usiadł Jarek Baran. Pierwszy wspólny występ był wielkim sukcesem - krakowska załoga zwycieżyla w klasie A-6.

Rok 2007:
W sezonie 2007Michał wraz z Maciejem Szczepaniakiem biorą udział w pełnym cyklu FIA Junior Rally Championships, na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Swiata.

Rok 2006:
Mistrz Polski w klasyfikacji S 1600 w RSMP

Rok 2005:

Mistrz Polski w klasyfikacji S 1600 w RSMP
Mistrz Polski w klasyfikacji F-2 w RSMP

Rok 2004:
*Talent roku 2004* w klasyfikacji PZM Klasyfikacja generalna RSMP: 12. miejsce
Klasyfikacja Super 1600 RSMP: 3. miejsce
Klasyfikacja F2: II-gi Wicemistrz Polski

Rok 2003:
RSMP
V miejsce w klasie S 1600 Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski RME
I miejsce w klasie A-6 w Rajdzie Waldviertel, były to Rajdowe Mistrzostwa Europy

Rok 2002:
GSMP
II miejsce w klasie S 1600 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski

Rok 2001:
Mistrz Polski w kartingu w klasie ICC